unthbgrv

Zamów przez telefon od 9:00 do 18:00
511-147-904

Obrazy religijne na płótnie

Obrazy religijne są reprodukcjami obrazów, które zostały namalowane przez znanych malarzy m.in :
-dzieła Leonardo da Vinci
-obrazy Rebrandta
-obrazy Rafaela Santi
– dzieła Luca Giordano
-malarstwo Rubensa
– dzieła Salvadora Dali
i wiele innych…
Dzieła te , znajdują się  w obiektach sakralnych, muzeach ( i nie tylko ) na całym świecie .

Teraz dzięki nowoczesnej technologii druku lateksowego, możemy dla Państwa przygotować obrazy , które będą przypominać oryginalne dzieła.
Obrazy po wydruku , będą całkowicie bezwonne . Tusze, jakimi drukujemy mają atesty ekologiczne.
Płótno na którym drukujemy, przypomina oryginalne płótno malarskie.

Obrazy religijne na płótnie mogą nadać religijnego charakteru zarówno obiektom sakralnym takich jakie kościoły, klasztory ,seminaria duchowne, jak i domy prywatne .

Obrazy religijne zachęcają nas do pogłębiania naszej wiary, wprowadzają w nasze życie poczucie duchowości , skłaniają do głębszych przemyśleń .

Zachęcamy hurtownie i sklepy przy parafialne do współpracy . Posiadamy własną drukarnię i wykańczalnię , dzięki temu , będąc producentem, możemy zaoferować Państwu najlepsze ceny obrazów w Polsce.

Web design: Devbrothers